MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Wyniki wyborów samorządowych do rady powiatu gołdapskiego. Jak głosowano w Twoim regionie?

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Wyniki głosowania do rady powiatu gołdapskiego w wyborach samorządowych
Wyniki głosowania do rady powiatu gołdapskiego w wyborach samorządowych Karolina Misztal
Państwowa Komisja Wyborcza podała już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Jak zagłosowali mieszkańcy powiatu gołdapskiego? Sprawdź, kto otrzymał mandat do rady powiatu z okręgów 1, 2, 3. Jakie wyniki uzyskali poszczególni kandydaci?

Wyniki wyborów 2024 do rady powiatu gołdapskiego w okręgach nr 1, 2, 3

PKW opublikowała oficjalne wyniki głosowania do rady powiatu gołdapskiego w okręgach nr 1, 2, 3. Jak głosowano w Twoim regionie? Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje.

Wyniki wyborów do rady powiatu gołdapskiego z okręgu nr 1

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • SOCHA-CZYŻ Monika Ewa: pozycja 1 : 2,09% (286 głosów)
    • KOZŁOWSKA Marta: pozycja 2 : 2,09% (286 głosów)
    • KRYŚCIO Romuald: pozycja 3 : 2,09% (286 głosów)
    • KOZIC Filomena Jadwiga: pozycja 4 : 2,09% (286 głosów)
    • KARDEL Paweł: pozycja 5 : 2,09% (286 głosów)
    • MENTEL Czesław Kazimierz: pozycja 6 : 2,09% (286 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • IWANIUK Alicja Anna: pozycja 1 : 3,77% (516 głosów)
    • BIŁAS Władysław: pozycja 2 : 3,77% (516 głosów)
    • KRYGIER Anna: pozycja 3 : 3,77% (516 głosów)
    • OŚKA Ryszard: pozycja 4 : 3,77% (516 głosów)
    • SKRZECZ Grzegorz: pozycja 5 : 3,77% (516 głosów)
    • MIKIELSKA Bożena Teresa: pozycja 6 : 3,77% (516 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOŁDAP-DOBRO WSPÓLNE:

    • BRONICKI Andrzej Paweł: pozycja 1 : 2,08% (285 głosów)
    • BUDZIŃSKA Beata Agnieszka: pozycja 2 : 2,08% (285 głosów)
    • DEJNAK Paweł: pozycja 3 : 2,08% (285 głosów)
    • BURBA Małgorzata Anna: pozycja 4 : 2,08% (285 głosów)
    • AFTYKA Teresa: pozycja 5 : 2,08% (285 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I SZACUNEK:

    • CZYŻ Paweł Artur: pozycja 1 : 2,28% (313 głosów)
    • NAZAROWICZ-METLERSKA Beata: pozycja 2 : 2,28% (313 głosów)
    • BORNEJKO Wioletta: pozycja 3 : 2,28% (313 głosów)
    • KOTARA Kacper: pozycja 4 : 2,28% (313 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ I WSPÓŁPRACA:

    • TYPYŁO Iwona Anna: pozycja 1 : 3,58% (490 głosów)
    • KARDEL Tomasz: pozycja 2 : 3,58% (490 głosów)
    • PIŃCZAK Łucja Barbara: pozycja 3 : 3,58% (490 głosów)
    • FORYSIAK Jeremiusz Krzysztof: pozycja 4 : 3,58% (490 głosów)
    • KULIŚ Małgorzata Marianna: pozycja 5 : 3,58% (490 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BARTOSZUKA:

    • ZYBOROWICZ Anna: pozycja 1 : 3,39% (464 głosów)
    • BOGUSZ Ryszard: pozycja 2 : 3,39% (464 głosów)
    • KRAJEWSKI Jaromir Andrzej: pozycja 3 : 3,39% (464 głosów)
    • LEWKOWICZ Stefan: pozycja 4 : 3,39% (464 głosów)
    • KICIŃSKA Katarzyna: pozycja 5 : 3,39% (464 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNY I DOŚWIADCZONY POWIAT:

    • KUDRYK Irena: pozycja 1 : 1,76% (241 głosów)
    • BERNATOWICZ Adam: pozycja 2 : 1,76% (241 głosów)
    • KRAMKOWSKA Teresa: pozycja 3 : 1,76% (241 głosów)
    • MICHNICZ Bogdan: pozycja 4 : 1,76% (241 głosów)
    • KOWALSKA Dorota: pozycja 5 : 1,76% (241 głosów)
    • WERCHOWICZ Paweł: pozycja 6 : 1,76% (241 głosów)

Wyniki wyborów do rady powiatu gołdapskiego z okręgu nr 2

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • SENDA Grażyna Barbara: pozycja 1 : 1,78% (719 głosów)
    • WILCZYŃSKI Mariusz Jacek: pozycja 2 : 1,78% (719 głosów)
    • DUCHNOWSKI Andrzej Zbigniew: pozycja 3 : 1,78% (719 głosów)
    • LESZCZYŃSKI Ryszard: pozycja 4 : 1,78% (719 głosów)
    • SZABŁOWSKA-RAFAŁKO Elżbieta: pozycja 5 : 1,78% (719 głosów)
    • JANKOWSKI Adam: pozycja 6 : 1,78% (719 głosów)
    • BRONAKOWSKA Izabela Joanna: pozycja 7 : 1,78% (719 głosów)
    • ŁABANOWSKA Emilia: pozycja 8 : 1,78% (719 głosów)
    • OŁÓW Sylwia Katarzyna: pozycja 9 : 1,78% (719 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • KOZIOŁ Anna Anetta: pozycja 1 : 2,38% (961 głosów)
    • RANT Piotr: pozycja 2 : 2,38% (961 głosów)
    • KOT Anna Weronika: pozycja 3 : 2,38% (961 głosów)
    • OSIECKI Janusz: pozycja 4 : 2,38% (961 głosów)
    • SALA Jolanta: pozycja 5 : 2,38% (961 głosów)
    • POREMBA Jacek Jerzy: pozycja 6 : 2,38% (961 głosów)
    • ORŁOWSKA Anna: pozycja 7 : 2,38% (961 głosów)
    • RYKACZEWSKI Marcin Wojciech: pozycja 8 : 2,38% (961 głosów)
    • ŚMIGIEL Danuta: pozycja 9 : 2,38% (961 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOŁDAP-DOBRO WSPÓLNE:

    • WALC Jarosław: pozycja 1 : 0,94% (378 głosów)
    • ZAMOJSKA Mariola: pozycja 2 : 0,94% (378 głosów)
    • STAŃCZAK Agnieszka: pozycja 3 : 0,94% (378 głosów)
    • OSTROWSKA Teresa: pozycja 4 : 0,94% (378 głosów)
    • NIERWIŃSKA Barbara: pozycja 5 : 0,94% (378 głosów)
    • NAWRACKI Adam Ksawery: pozycja 6 : 0,94% (378 głosów)
    • MOREK Michał: pozycja 7 : 0,94% (378 głosów)
    • PONIATOWSKA Maja: pozycja 8 : 0,94% (378 głosów)
    • ZDANCEWICZ Krzysztof: pozycja 9 : 0,94% (378 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ:

    • RETEL Leszek: pozycja 1 : 0,86% (346 głosów)
    • MOR-GÓRSKA Emilia: pozycja 2 : 0,86% (346 głosów)
    • SIDOR Mirosław Józef: pozycja 3 : 0,86% (346 głosów)
    • AUGUSTYNOWICZ Agnieszka: pozycja 4 : 0,86% (346 głosów)
    • CEMEL Wojciech: pozycja 5 : 0,86% (346 głosów)
    • ROZMYSŁOWSKA Agnieszka: pozycja 6 : 0,86% (346 głosów)
    • GROTKOWSKI Maciej: pozycja 7 : 0,86% (346 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I SZACUNEK:

    • ANTOLAK Ryszard: pozycja 1 : 0,41% (165 głosów)
    • BAŁDOWSKA Irena: pozycja 2 : 0,41% (165 głosów)
    • CIBOROWSKI Szymon: pozycja 3 : 0,41% (165 głosów)
    • ANISZEWSKI Rafał: pozycja 4 : 0,41% (165 głosów)
    • SOBUNIEWSKI Krzysztof: pozycja 5 : 0,41% (165 głosów)
    • ADAMCZEWSKA Beata: pozycja 6 : 0,41% (165 głosów)
    • KAPUŚNIAK Teresa: pozycja 7 : 0,41% (165 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DALSZY ROZWÓJ I WSPÓŁPRACA:

    • WOŹNIAK Barbara Małgorzata: pozycja 1 : 0,73% (295 głosów)
    • DANIŁOWICZ Jerzy: pozycja 2 : 0,73% (295 głosów)
    • ŚWIERZBIN Monika: pozycja 3 : 0,73% (295 głosów)
    • PRONIEWICKA Sylwia: pozycja 4 : 0,73% (295 głosów)
    • BARANOWSKI Grzegorz: pozycja 5 : 0,73% (295 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BARTOSZUKA:

    • WARDZIEJEWSKA Marzanna Marianna: pozycja 1 : 2,29% (922 głosów)
    • STEĆ Jan: pozycja 2 : 2,29% (922 głosów)
    • JANKOWSKA Ewa Bożena: pozycja 3 : 2,29% (922 głosów)
    • MOŚCIŃSKI Piotr: pozycja 4 : 2,29% (922 głosów)
    • WŁODARCZYK Ewa: pozycja 5 : 2,29% (922 głosów)
    • KARPIŃSKI Remigiusz: pozycja 6 : 2,29% (922 głosów)
    • SIÓŁKOWSKA Krystyna: pozycja 7 : 2,29% (922 głosów)
    • WASZCZUK Bartłomiej: pozycja 8 : 2,29% (922 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNY I DOŚWIADCZONY POWIAT:

    • CIOŁEK Andrzej: pozycja 1 : 1% (404 głosów)
    • GÓRNIAK Iwona: pozycja 2 : 1% (404 głosów)
    • ROGALA Joanna: pozycja 3 : 1% (404 głosów)
    • BRUŚ Adam: pozycja 4 : 1% (404 głosów)
    • GÓRKO Grzegorz: pozycja 5 : 1% (404 głosów)
    • JUREWICZ Barbara: pozycja 6 : 1% (404 głosów)
    • BUCZYŃSKA Marta: pozycja 7 : 1% (404 głosów)
    • TUNKIEWICZ Mirosław Stanisław: pozycja 8 : 1% (404 głosów)
    • ORŁOWSKA Beata: pozycja 9 : 1% (404 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GOŁDAPI:

    • OSTROWSKA Sylwia Izabela: pozycja 1 : 0,91% (368 głosów)
    • KONOBROCKI Zbigniew: pozycja 2 : 0,91% (368 głosów)
    • IWANIUK Beata: pozycja 3 : 0,91% (368 głosów)
    • PODZIEWSKI Marian Tadeusz: pozycja 4 : 0,91% (368 głosów)
    • KŁOS Milena Agata: pozycja 5 : 0,91% (368 głosów)
    • BIAŁOUS Marcin: pozycja 6 : 0,91% (368 głosów)
    • SKIBA Ewelina: pozycja 7 : 0,91% (368 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RÓŻNI LUDZIE JEDNA GOŁDAP:

    • WASILEWSKI Piotr: pozycja 1 : 0,88% (354 głosów)
    • RAKOWSKI Jacek: pozycja 2 : 0,88% (354 głosów)
    • BUDZIŃSKA Anna: pozycja 3 : 0,88% (354 głosów)
    • OSTROWSKA Celina: pozycja 4 : 0,88% (354 głosów)
    • RÓŻAŃSKI Marek: pozycja 5 : 0,88% (354 głosów)
    • BONDARUK Karol: pozycja 6 : 0,88% (354 głosów)
    • WOJTALA-TAUDUL Monika Bożena: pozycja 7 : 0,88% (354 głosów)
    • GRZESZCZUK Monika: pozycja 8 : 0,88% (354 głosów)
    • SZCZYPIORSKI Jarosław Robert: pozycja 9 : 0,88% (354 głosów)

Wyniki wyborów do rady powiatu gołdapskiego z okręgu nr 3

  • KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

    • OSIŃSKI Andrzej Jan: pozycja 1 : 2,05% (249 głosów)
    • SZKIREL Bogdan: pozycja 2 : 2,05% (249 głosów)
    • WIAZOWSKA Bożena: pozycja 3 : 2,05% (249 głosów)
    • WYSMUŁEK Beata: pozycja 4 : 2,05% (249 głosów)
    • PASTUSZYŃSKI Zdzisław Stanisław: pozycja 5 : 2,05% (249 głosów)
    • KARDASZ Halina: pozycja 6 : 2,05% (249 głosów)
  • KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:

    • WARAKSA Tomasz: pozycja 1 : 1,78% (216 głosów)
    • FALIŃSKA Anna: pozycja 2 : 1,78% (216 głosów)
    • GRYGUTIS Mirosław Andrzej: pozycja 3 : 1,78% (216 głosów)
    • CHRYSTOWSKA Danuta Renata: pozycja 4 : 1,78% (216 głosów)
    • ZDANCEWICZ Patrycja Kamila: pozycja 5 : 1,78% (216 głosów)
    • ŚMIGIEL Paweł: pozycja 6 : 1,78% (216 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOŁDAP-DOBRO WSPÓLNE:

    • SZMIT Tomasz Józef: pozycja 1 : 1,67% (202 głosów)
    • JANKOWSKA Joanna Barbara: pozycja 2 : 1,67% (202 głosów)
    • KOCHANOWSKA Barbara: pozycja 3 : 1,67% (202 głosów)
    • KARDEL Elwira: pozycja 4 : 1,67% (202 głosów)
    • CHMIELEWSKI Paweł: pozycja 5 : 1,67% (202 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ:

    • DZIENIS Jarosław Wiktor: pozycja 1 : 2,07% (251 głosów)
    • WÓJTOWICZ Justyna Jowita: pozycja 2 : 2,07% (251 głosów)
    • SZOCIK Krzysztof: pozycja 3 : 2,07% (251 głosów)
    • JANIK Wioletta: pozycja 4 : 2,07% (251 głosów)
    • CZYGIER Krystian Mateusz: pozycja 5 : 2,07% (251 głosów)
    • DZIOBKOWSKA Agnieszka Anna: pozycja 6 : 2,07% (251 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I SZACUNEK:

    • URZĘDOWSKA Ewelina: pozycja 1 : 0,78% (95 głosów)
    • KOŁOSZA Robert: pozycja 2 : 0,78% (95 głosów)
    • BANAŚ Emilia Zofia: pozycja 3 : 0,78% (95 głosów)
    • ULIŃSKI Dariusz: pozycja 4 : 0,78% (95 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BARTOSZUKA:

    • WÓJTOWICZ Stanisław: pozycja 1 : 3,23% (391 głosów)
    • DOJLIDA Ewa: pozycja 2 : 3,23% (391 głosów)
    • LISZEWSKI Waldemar: pozycja 3 : 3,23% (391 głosów)
    • HAMERLA Alicja Natalia: pozycja 4 : 3,23% (391 głosów)
    • SZULC Samuel Tytus: pozycja 5 : 3,23% (391 głosów)
    • GRABOWSKA Agnieszka: pozycja 6 : 3,23% (391 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNY I DOŚWIADCZONY POWIAT:

    • KAZANIECKI Krzysztof Tomasz: pozycja 1 : 3,08% (373 głosów)
    • JUREWICZ Józef: pozycja 2 : 3,08% (373 głosów)
    • TYLENDA Ewa: pozycja 3 : 3,08% (373 głosów)
    • MIKIELSKA Jolanta: pozycja 4 : 3,08% (373 głosów)
    • GONDEK Krystyna Grażyna: pozycja 5 : 3,08% (373 głosów)
    • WIERKIEWICZ Artur: pozycja 6 : 3,08% (373 głosów)
  • KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GOŁDAPI:

    • STAROSZCZUK-LUTO Anna: pozycja 1 : 2,55% (309 głosów)
    • WOJTANIS Halina: pozycja 2 : 2,55% (309 głosów)
    • ZAJĄCZKOWSKA Emilia: pozycja 3 : 2,55% (309 głosów)
    • SKRZECZ Rafał: pozycja 4 : 2,55% (309 głosów)
    • CHALECKI Adam: pozycja 5 : 2,55% (309 głosów)
    • SZREJDER Adam Tomasz: pozycja 6 : 2,55% (309 głosów)

Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.

Może Cię zainteresować

Jakie są zadania rady powiatu?

Rada powiatu jest organem stanowiącym i kontrolnym samorządu terytorialnego. Radni są wybierani w wyborach samorządowych. Organem nadzorującym jest wojewoda. Rozpatruje on skargi na działania i kontroluje działalność rady powiatu.
Rada powiatu posiada swoje określone zadania. Są to m.in:

  • uchwalanie budżetu powiatu,
  • stanowienie aktów prawa miejscowego,
  • wybór i odwołanie zarządu powiatu,
  • ustalenie wynagrodzenia przewodniczącego zarządu powiatu,
  • ustalanie kierunków działania zarządu powiatu,
  • rozpatrywanie sprawozdań z działalności zarządu,
  • rozpatrywanie raportu o stanie powiatu.

Może Cię zainteresować

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Atak migranta na granicy. Ranny polski żołnierz

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na goldap.naszemiasto.pl Nasze Miasto